PARTYINFO

 

UP MUSIC FESTIVAL 2019

Datum konání:
12.07.2019 - 14.07.2019
Místo konání:
Praha - TBA
DJs:
TBA
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 12:00, vstup: předprodej: start: 4.12. 0:00

 
 
UP Festival spouští předprodej na druhý ročník

UP Festival po letošní úspěšné premiéře přichází s druhým ročníkem, který se uskuteční v termínu 13. – 14. července příštího roku. Pro příznivce elektronické muziky budou tentokrát připraveny dvě venkovní a jedna vnitřní scéna.

 

Již letošní zahajovací ročník byl jasnou ukázkou toho, že UP Festival je jedinou akcí svého druhu v České republice, kde se na jednom místě mísí techno, house a minimal hudební produkce. V příštím roce se návštěvníci mohou opět těšit na nonstop smršť kvalitní underground hudby zajištěné celou řadou zavedených jmen, stejně tak jako místních talentů.

UP Festival

Jelikož se hlavní program festivalu uskuteční o víkendu 13. – 14. července, mohlo by se na první pohled zdát, že letos půjde pouze o dvoudenní akci. Ale není tomu tak. Samotnému festivalu bude totiž předcházet outdoor warm-up párty se vstupem zdarma, která se odehraje v pátek 12. července. V neděli 14. července pak proběhne i oficiální afterparty s limitovanou kapacitou. Festival také svěřil jednu ze svých stage známým organizátorům pražských warehouse parties - Komiks.

UP Festival

Hlavním cílem třídenního hudebního maratonu je přinést nový svěží vítr do stojatých vod českého festivalového dění. "Chceme hudebním směrům, jako je techno, house nebo minimal otevřít dveře do České republiky a vybudovat tady silnou fanouškovskou základnu. Teď už je sice situace trošku lepší, ale ještě před třemi lety jsem si v Praze na pořádný techno, nebo na kvalitní minimal neměla kam zajít," popisuje poselství UP Festivalu Alva Hlavatá z týmu pořadatelů.

UP Festival

V prosinci proběhne oznámení první vlny umělců, sledujte oficiální FB event festivalu. Další informace a vstupenky najdete na www.upfestival.cz.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016