PARTYINFO

 

UNPLUGGED

Datum konání:
23.08.2018 - čtvrtek
Místo konání:
Praha - houseboat U Bukanýra
DJs:
Summer Terrace: Lounge atmosphere by Chochacz
Music Bar: Face, Pauls. B & Petr-ik
Info:
http://www.bukanyr.cz
Popis:
start: 18:00, vstup: zdarma
 
 
Multižánrový Unplugged již tento čtvrtek na vodě

Tak jak? Někdo to má za pár, jiný bude zase celý dlouhý rok čekat, až si bude moct svou dovolenou zarok 2018 řádně vyčerpat... Tomu se zkrátka a dobře říká spravedlnost! V žádném případě to všakneznamená, že bychom tady u nás, v matičce stověžaté, neměli po práci možnost vypadnout donějakého parku, svézt se čímkoliv po oblíbené cyklostezce či vyrazit k nějaké té vodní ploše, kterýchtu, světe div se, máme také víc než dost. Tou nejpopulárnější je samozřejmě Vltava, kterou obdivovaluž kdysi Bedřich Smetana, a vy v tom můžete vesele pokračovat. Krásná řeka nabízí ve svém korytuhned několik vymožeností a jednou z nich je třeba poskakování v rytmu house music, stylově naHouse boatu U Bukanýra pod Štefánikovým mostem. Ten ožívá každý čtvrtek a ten čtvrtý v měsícis datem 23. srpna bude již tradičně patřit párty Unplugged. Jak bude v praxi vypadat její osmá edicepro tento rok?

 

Práva roztočit si zde zbrusu novou desku pouhých pár vteřin po desáté hodině se rezident tohotovečírku DJ Face asi hned tak nevzdá... Přitom nikdo dopředu neví, z jaké škatulky elektronické muzikybude tahle placka pocházet. On totiž holduje hned několika subžánrům elektroniky a baví ho stavětsety pěkně do výšky s množstvím překvapení, nějakým tím ohlédnutím zpět, přičemž vždy bedlivěsleduje dění na parketě a svou hru pokaždé přizpůsobí aktuální náladě na place. Tentokrát však budemít k ruce zdatné pomocníky... Ani oni nedají na kouzlo vinylu dopustit, vždyť jsou takéneodmyslitelně spjati s obchodem Vinyl.cz, který tato černočerná a občas i barevná kola pěkných párlet prodává. Říkají si Pauls.B & Petr-ik, a přestože míchat hudbu začali už před úctyhodnými 16ti roky,tehdejší breakbeat fláky vystřídaly tracky rovné jako to pravítko! K prvnímu hráči večera se obapřidají, až to uznají za vhodné, a na dalším programu večera tak bude populární “obíhačka“ všech třízúčastněných... Ano, je to výzva, a ty má tohle trio tuze rádo, tak se staňte i vy svědky zajímavéhoexperimentu, který se vzhledem k okolnostem neopakuje příliš často! První zlehka načrtneatmosféru, druhý plynule naváže, třetí daný okamžik zvýrazní, a tak pořád dokola, spolu a chutně...Ano, jen další z důkazů, že v Praze je blaze... Nemusíte se tu o prázdninách nutně cítit jako ve vězení,jen byste měli při svých toulkách tímhle krásným městem brzy najít kouty, v nichž je vám fajn, a kdese dá tohle nezvykle horké léto přežít bez újmy na zdraví. House boat U Bukanýra k nim patří dlouhédvě dekády a ve většině případů byly ty protančené noci zde opravdu legendární. Přijďte se samipřesvědčit, zda na to tenhle koráb stále má! A když dorazíte o něco dříve, vychutnejte si o patro výšechillout set, který vám zde přímo na klíč umíchá DJ Chochacz. Prostě a jednoduše - léto budižpochváleno...

Techno.cz: "Nemusíte nás jen číst, přijďte nám říct do očí, co máte na srdci!"

P.S. Další díl párty Unplugged se koná 27. září a tentokrát vám zahrají DJs: Face (techno.cz), Onlee (Lichen Records) a Mike Corner (Dirty Corner).

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016