PARTYINFO

 

ELEKTRA: JOHANNES HEIL LIVE (DE)

Datum konání:
22.12.2017 - pátek
Místo konání:
Brno - Fléda
DJs:
Main stage: Johannes Heil live (DE), Secret Factory (HU), Orbith, JPJ
Fly & friends stage: Milan Kroutil, FlyTech, Kema, Ban Jarnet
Live:
VJs Visualove
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 21:00, vstup: předprodej: 350,- Kč + poplatky sítě, Hostel Eleven (bez poplatků), Indies, SMSTicket.cz, GoOut.cz, na místě 400,- Kč
Line-up:
22:00 JPJ
00:00 Orbith
01:30 Johannes Heil live (DE)
03:00 Secret Factory (HU)
 
 
Německý producent Johannes Heil přiveze na Flédu "Gospel"

Headlinerem prosincové Elektry bude jeden z nejproduktivnějších současných producentů Johannes Heil. Zakladatel labelu Exile představí 22. prosince živě na Flédě své dynamicky energické a hypnotické techno s notnou dávkou syrovosti. Kromě skladeb z nedávno vydaného alba "Gospel" zazní i starší skladby, jež patří ke kultovní klasice žánru. Na hlavní scénu ho uvedou JPJ a Orbith. Večer zakončí maďarská dvojice Secret Factory, po níž se akce přesune do afterparty v klubu Exit.

 

Johannes Heil je nepřehlédnutelnou postavou světového techna již více než dvacet let. Nezapadá do žádného konvenčního vzoru. Od roku 1996 hraje zásadně živě a pouze vlastní produkci, z jeho skladeb čiší živelná taneční energie a temnota zároveň. Jeho debutové album "Reality To Midi" s hitem "Paranoid Dancer" (1998) způsobilo revoluci v taneční hudbě a svého autora katapultovalo do nejvyšších pater světové taneční scény. Během let experimentoval s mnoha odnožemi elektronické hudby (techno, elektro, dub, ambient). Vydával u zásadních světových labelů Cocoon Recordings, Break New Soil, Klang Elektronic nebo Figure i pod hlavičkou vlastních vydavatelství Metatron a JH-Records.

Johannes Heil

Začátkem října u Odd Even vydal album "Gospel". "Gospel je hodně spirituální. Je o tom, jak naplnit svůj potenciál jako lidská bytost. Těm, co se zajímají o věci kolem sebe – o symbolismus, náboženství, psychologii, filozofii, hermetismus, těm všem může otevřít oči," vysvětluje Johannes Heil v rozhovoru pro rave.cz. Dvě skladby ("Gospel Eleven", "Gospel Twelve") jsou výsledkem spolupráce s Markusem Suckutem, s nímž v roce 2015 založil vydavatelství Exile. Na kontě má řadu dalších kooperací. Sven Väth si ho vybral ke koprodukci nadčasového opusu "Dein Schweiss" (1999) a alba "Contact" (2000). Spolupráce s Lenem Fakim pod značkou LFJH přinesla světu skladby "Octopuss", "Dirty" a "Perception". DJ Hell včlenil Heila do line-upu výroční techno párty ke dvaceti rokům svého vydavatelství Gigolo Records (2017) a jeho track "Obfuscator" je součástí jubilejní kompilace k deseti letům vzniku vydavatelství Skryptöm Records Antoina Hussona.

Johannes Heil

Hlavní scénu poslední Elektry 2017 zahájí zástupce nejmladší generace brněnského DJingu a produkční klubové noci JPJ. Johanesse Heila uvede zakladatel Elektry Orbith. Po Heilově setu se mixu ujme další zahraniční host, maďarské duo Secret Factory, jehož produkce vzniká pomocí velkého modular systému ovlivněna analogovými nástroji. Dvojice András Kanizsai a Balázs Harkay navíc stojí za promotérskou značkou Secret Fusion, která v maďarském Sopronu pravidelně uvádí světová jména současného techna. Na barové scéně, jíž má na starosti duchovní otec Elektry DJ Fly, se postupně vystřídají Milan Kroutil, Ban Jarnet, Kema a FlyTech. Atmosféru večera doladí VISUALOVE. Po skončení akce na Flédě Elektra pokračuje afterparty v klubu EXIT.

Secret Factory

Elektra: Jedna z nejdéle pořádaných klubových nocí v ČR. Její originální a objevná dramaturgie je zaměřena na aktuální odnože stylu techno, house & minimal. Pravidelně představuje výrazné světové osobnosti těchto žánrů, které často vystupují v ČR poprvé a vytváří tak významnou platformu pro domácí DJs a producenty, kteří mohou vystupovat po boku velkých jmen.

LINE-UP:

MAIN STAGE

22:00 JPJ
00:00 Orbith
01:30 Johannes Heil live (DE)
03:00 Secret Factory (HU)

Ukázky:

Johannes Heil – "Gospel One
Johannes Heil with Marcus Suckut – "Gospel Twelve"
Johannes Heil – "EXILE 007 B2
Leni Faki & Johannes Heil – "The Octopuss
Johannes Heil – "Obfuscator"

www.soundcloud.com/johannes-heil-official
www.johannes-heil.com/
www.beatport.com/artist/johannes-heil/9308

Facebook událost

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016