CLANEK

 

Matthew Peterson & Tomas TMX mají nové EP

Producentská dvojice Matthew Peterson & Tomas TMX přichází s novým EP. "Cerber" nabízí také kooperace s Nizozemci Sounum & Sagou a Marcel MCX.

 

Track s názvem "Cerber" navazuje na aktuální produkční spolupráci Slováků působících v Česku Matthew Peterson & Tomas TMX na hranici žánrů jako deep house, progressive house, melodic techno a organic house.

Remix zvučné nizozemské dvojice Sounum & Sagou přináší více melodickou a progressive verzi "Cerberu". EP je doplněno o deep a organic remix tracku Matthew Petersona a Tomase TMX "Cortex" v podání Marcela MCX. Release vychází na Seta Labelu, přičemž jde o druhou produkční spolupráci Matthew Peterson & Tomas TMX s touto značkou po předchozím vydání tracku "Cortex".

Matthew Peterson je slovenský DJ a producent žijící v Praze. Jeho producentské sny se mu splnily po roce 2011, od kdy jeho tracky hrála esa progressive trance scény jako Markus Schulz, Leon Bolier, Arnej, Andy Moor, Estiva, The Blizzard, Pedro del Mar a mnoho dalších.

Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" na labelu Darkpload Deep, "Cortex" na Seta Labelu a "Glasier" na Survivor Records. Mezi další produkci patří autorské tracky "Snow Crystal", "Snow Entropy", "Curb", "Swingle" a "Rabbit Hole". Je autorem projektu Beatshare, který má ambice vytvořit platformu pro producenty z východní a střední Evropy.

Seta Label je slovensko-česká značka, která se zaměřuje na práci hudebních producentů, zpěváků, umělců, skladatelů, DJů a promotérů. Vydává zejména deep house, progressive house, techhouse a jejich subžánry. Mezi nejznámější jména na labelu patří Mihai Popoviciu, Kolombo, Evren Ulusoy, Jay Tripwire, Dale Howard či Peter Makto & Gregory S.

Beatport

 
 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016